24 Şubat 2019 Pazar

Bir Kış Gecesi

Okulların kar sebebiyle Pazartesi tatil edilmesine sevindim. Hafta sonu iki gün tatil yapmıştım, yarın da dinlenebileceğim. 

Elimde çayım, kahvem uzun uzun pencere önünden yağan karı izledim. Bir yandan battaniyeme sarılı bir yandan da Budala'yı okurken. Uykunun tadına varmak da insanı mutlu eden bir şey, yorulmuş bedeni ve zihni dinlendirmek. 

Şimdi biraz daha tatilin tadını çıkarıp telefondan ve bilgisayardan uzaklaşmayı düşünüyorum. Soğuk bir kış gecesinden iyi geceler olsun. 

10 yorum:

Kim Bilir dedi ki...

Uyku hayata mola vermek gibi :))

Beyaz Çiklet dedi ki...

Kim Bilir,

Uzun bir mola olsaydı şöyle, birkaç ay uyusaydım ne çok isterdim.
Uyandığımda dünya bambaşka :)

Kim Bilir dedi ki...

Ütopik bir hayal:)) Dünya düzeni yüzyıllardır böyle :))

Beyaz Çiklet dedi ki...

Kim Bilir,

Hayallerin en güzel yanı gerçek olmaması değil midir. En azından hayallerim var diye övünebilirim sanırım :)

Furkan YETEK dedi ki...

Merhaba, Değerli Blog Arkadaşım; İnsana Davet sitesinde "Blog Keşif Etkinliği ve Önemli Duyuru" başlıklı yazımızda size de yer verdik. Hemde önemli bir duyuru içeriyor... Bakmak isterseniz beklerim...Selam ve Dua ile...

Beyaz Çiklet dedi ki...

Furkan YETEK,

Çok teşekkür ederim bana da blogunuzda yer verdiğiniz için :)

EĞİTİM PINARI dedi ki...

Çok güzel bir yazı olmuş, elinize sağlık.

Beyaz Çiklet dedi ki...

PINARCA,

Çok teşekkür ederim :)

Editör dedi ki...

Merhaba, sizin gibi kaliteli içerik üreten bir yazarı blog yazarlarının sosyal paylaşım ve buluşma noktasında görmek isteriz. Böylelikle içeriklerinizi diğer blog yazarlarına tanıtabilir ve diğer blog yazarlarıyla kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Blogcular Club’da paylaşılan içerikler editör onayından geçtikten ve yazarın onayı alındıktan sonra dergimizde yayınlanacaktır. Dergide yer alacak makaleler banner kodlarını sitesinde yayınlayan bloglar arasından seçilecektir. İyi çalışmalar. https://www.blogcular.club/welcome

Beyaz Çiklet dedi ki...

Editör,

Merhaba, teklifiniz için çok teşekkür ederim. En kısa sürede sisteminizi inceleyip geri dönüş yapacağım. İyi çalışmalar dilerim :)