21 Eylül 2009 Pazartesi

Kelimenin Tam Anlamıyla

Pencereleri kapatın,havalar soğudu,gece şortla veya söylemesi ayıp şeylerle yatmayın,hava soğudu.Giyinin kalın kalın burası gerçekten soğudu.Üşüyorum…Bayram güzel geçti,biz bu sene bir yere çıkmadık.Bize misafirler geldi.Yani şehir dışına çıkardık da hiçbir bayram evde kalmazdık.Güzel geçti,baklava fıstıklıydı ben cevizli ve fındıklıdan daha çok sevdim.Gitmeme çok az kaldı.Cumartesi yolculuk var,saçlarım çok kötü şekil almıyor ama ben onları öyle seviyorum zaten.Annem iyice zayıfladın diyor,gerçekten öyle.Domuz gibi yiyiyorum ama kilo almıyorum.Omuzlarım dik yürüyemiyorum nefret ediyorum.Biri bana dik yürümeyi öğretsin.Siyahı seviyorum,hep siyah giymek istiyorum.Komşunun kaplumbağası Rıfkı’nın selamları var.Çok tatlı bir şey…Herkes öğretmen olunca bir şey olacak sanıyor.Neden acaba?Gerçekten iyi bir şey mi bu?Bilmem ki..Yeni bir grup dinliyorum çok sevdim.Yani ben yeni keşfettim.Aloha From Hell,punk sevenler dinlesin.Güzel müzik yapıyorlar gerçekten…Lütfen keselerinizin cebini açın,benim yol param bile 45 lira,bu ne kıtlık ya,ekonomik kriz varsa çocuklara da mı var yahu.Mendil ve çorap kabul etmiyorum lütfen.


Ayrıca Mtv gecesinde Kristen Stewart muhteşemdin,söylemeden geçemeyeceğim.Acaba ısrar etsem benimle evlenir mi?


Bavulum ve eşyalarım hazır.Acayip tenis öğrenmek istiyorum.Belki lisans bile alırım çalışırsam.Hayallerim var ama abartmıyorum,sadece yaşımı yaşıyorum.Viyadük kelimense karşı acayip bir ilgim var.Bodoslama lafını sevmiyorum…Gidiyorum;)

7 yorum:

sufi dedi ki...

Yani bize göre geliyorsun!45 lirayla hı? Bizler de müzik öğretmeni olarak TAAaa Van'ın bir köyüne yolluyoruz kızımızı ne haber? Hepinizin yolu açık olsun sevgili öğretmenlerimiz.Sevgilerimizle.

MOMOL dedi ki...

milletin cebine akrep girmiş bu bayramda, hadi harçlığı geçtim 70 yaşındaki teyzeler elini bilem öptürmüyo...bi alem yeni nesil yaşlılar :)

glaskas dedi ki...

annene biraz da gideceksin diye zayıfladın geliyordur, sen 1 kilo verdiysen o 2 kilo görüyordur :)) annem de aynı durumda, biliyorum yani.. ayrıca evet, o dik duruş çok önemli. ama nasıl durulabilir ki? onca çalışmanın ardına kamburluğa alışmışız biz, dik durmak daha da yoruyor beni.

ve tabii ki bireysel sporlardan: tenis. kesşke oynayabilsem ben de, ne güzel olur :)) hatta anlaşma yapalım, ikimizde öğrenelim ve sonunda bir maç yapalım, ne dersin?? :))

Beyaz Çiklet dedi ki...

Sufi;)
Umarım hepimizin yolu açık olur,teşekkür ederim;)

Momol;)
Ne de güzel söylemişsin,yeni nesil yaşlılardan korkmak lazım;)

Glaskas;)
Ben varım tenis maçına,kapışalım öğrenip.Belki bir gün buluşma imkanımız olur ha,ne dersin?;)

glaskas dedi ki...

tabii ne neden olmasın Çiklet yahu, zaten tenis öncesi bi buluşma yapmamız şart :)) ortak bir nokta bulunup buluşulabilir yani.. :))

Beyaz Çiklet dedi ki...

Ben buluşurum glaskas,sen yeterki iste,tarih ve zaman ver;)

日月神教-任我行 dedi ki...

AV,無碼,a片免費看,自拍貼圖,伊莉,微風論壇,成人聊天室,成人電影,成人文學,成人貼圖區,成人網站,一葉情貼圖片區,色情漫畫,言情小說,情色論壇,臺灣情色網,色情影片,色情,成人影城,080視訊聊天室,a片,A漫,h漫,麗的色遊戲,同志色教館,AV女優,SEX,咆哮小老鼠,85cc免費影片,正妹牆,ut聊天室,豆豆聊天室,聊天室,情色小說,aio,成人,微風成人,做愛,成人貼圖,18成人,嘟嘟成人網,aio交友愛情館,情色文學,色情小說,色情網站,情色,A片下載,嘟嘟情人色網,成人影片,成人圖片,成人文章,成人小說,成人漫畫,視訊聊天室,a片,線上遊戲,色情遊戲,日本a片,性愛